wtorek, 10 stycznia 2012

karteczki 3D :)

Postanowiłam spróbować swoich sił i zrobić kartkę-książkę, taki przestrzenny twór z "harmonijkowym" okienkiem. I mimo że jest dość pracochłonna forma, uważam że warto poświęcić jej trochę czasu - zwłaszcza że dla mnie jest odskocznia od kartek w formie tradycyjnej :)


Ruszyła też produkcja na Dzień Babci i Dziadka - cały czas w toku zresztą :)Dziękuję wszystkim za odwiedziny i miłe słowa pozostawione w komentarzach! :)

9 komentarzy:

 1. Piękne karteczki, moja harmonijkowa kartka/książka już pewnie od roku leży w częściach i jakoś nie mam serca do niej... Twoje są idealne :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. z pewnością pracochłonne te kartki,ale za to jaki efekt! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ włożyłaś w nie pracy i serca :) Są wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezła robota:)
  Kartki 3D bardzo oryginalne,świetnie i zaskakująco wyglądają:)
  Karteczki na dzień babci również super
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne karteczki, cudne kolory...:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Harmonijka-kartka-książka jest naprawdę fantastyczna, ja nie mam pojęcia jak taką zrobić - wydaje mi się, że to bardzo trudne. A i karteczki śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za te wszystkie miłe słowa! :)
  Katko, kurs na taką kartkę można znaleźć na naszym forum (http://scrappassion.mojeforum.net/viewtopic.php?t=4421) - to wbrew pozorom nie jest takie takie trudne, chociaż też przyznaję że w pierwszym odruchu wydawało mi się to wyższą szkołą jazdy :) Ja troszkę dopasowałam wymiary do swoich potrzeb (tak, żeby zamiast 5 arkuszy papieru wizytówkowego wykorzystywać tylko 3 = oszczędność, a kartka na tym nie traci). U mnie długość boków to 20cm (i 12,5 oraz 14,5 jak w wersji oryginalnej). Zrezygnowałam też z dziurkowania brzegów papieru, bo mój MS był tego nie przeżył ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł na kartkę w 3D!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję! :*