piątek, 13 kwietnia 2012

Pomorskie Craftuje! - wyzwanie #1

To nic, że trzynastego w piątek - dzisiaj startujemy. Zaczynamy z ogromną dawką twórczej energii, ciekawymi pomysłami i zamiarem integracji pomorskich scraperek i wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętym rękodziełem. Przy okazji mamy nadzieję zainspirować i zachęcić do zabawy osoby niekoniecznie związane z naszym regionem, ale również chętne do podejmowania twórczych wyzwań.
Ladies and gentlemen - oto Pomorskie Craftuje!

Po szczegóły zapraszam Was na bloga, natomiast tuta przedstawię pokrótce harmonogram działań na najbliższy czas:
- dzisiaj zapraszamy Was na wyzwanie kolorystyczne
- w poniedziałek - startuje nasze słoooodkie CANDY
- za tydzień - inspirujące wyzwanie recyklingowe
- w międzyczasie - informacje na temat warsztatów (a już teraz podpowiem, że niedługo będzie można wygrać udział w jednym ze szkoleń), uzupełnianie bazy twórczych dziewczyn z Pomorza i wiele innych atrakcji!

Dzisiejsze wyzwanie jest zdecydowanie wiosenne, pozytywne i... przyjazne :) Wyzwania kolorystyczne sprawiają mi zazwyczaj dużo problemu - tutaj prace robiły się same. Proponowana paleta kolorów wygląda następująco:W pracy należy wykorzystać 3 z podanych kolorów: blady róż, błękit nieba, zieleń młodej trawki i neutralna szarość.
Na Wasze prace czekamy przez 10 dni. Zwycięzca wyzwania zostanie przez nas zaproszony do gościnnego projektowania w ramach kolejnego wyzwania, a wśród wszystkich osób biorących udział w zabawie rozlosujemy porcję scrapowych przydasi (wśród nich papiery 30x30, baza do mini albumu, zestaw tagów do journalingu K&Co., wiosenne tekturki i tasiemki oraz garść kwiatków).Aby wziąć udział w wyzwaniu, należy podlinkować pracę (lub prace - bo przecież można stworzyć kilka egzemplarzy, również w różnych technikach) na naszym blogu. Nie trzeba być scraperką z Pomorza - wystarczy chęć przyłączenia się do zabawy :) Będzie nam jednak miło, jeśli na Waszym blogu - w wyzwaniowej notce lub panelu bocznym - znajdzie się nasz pomorski banerek:Zapraszam Was serdecznie na bloga i przy okazji wklejam jeszcze zdjęcia moich wyzwaniowych tworów :) Paleta kolorów zainspirowała mnie do stworzenia wiosennego taga:

oraz do wydziergania szydełkowej opaski dla Gosi:Jestem ciekawa jakie Twórcze pomysły zjawią się w Waszych głowach... i zapraszam do zabawy! :)

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. No ba!;) Ale widz e ze Ty z kolei scrapowałaś do rana :) :)

   Usuń
 2. Ale super!!!!
  Babolce jesteście cudowne!!!! :* :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :) To ja się też zaliczam ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana! Ty to jako zasłużona weteranka... :)

   Usuń
 4. Śliczna karteczka :) Bardzo fajne wyzwanie - z kolorami, które lubię :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję! :*